Viking HK

Ungdomsavdeling

Trenere og oppmenn

 

GUTTER -01

Trener

Leif Nilsen

E-post: leifn69@gmail.com

Telefon: 475 00 630

Trener

Torbjørn Evensen

E-post: te@smedvig.no

Telefon: 905 40 124

Oppmann

Stig Jerlow

E-post: konsjj@statoil.com

Telefon: 913 01 004

Treningstid

Tirsdager kl. 17.00 – 18.00

Onsdager 17.00 – 18.00

 

GUTTER -00

Trener

Tor-Roar Hodne

E-post: tor-roar.hodne@washman.no  

Telefon: 915 48 485

Oppmann

Trygve Wiig

E-post: familienwiig@lyse.net

Telefon: 941 90 550

Treningstid

Mandag kl. 18.00 – 19.00 (Jåttåhallen)

Tirsdager 16.00 – 17.00 (Hetlandshallen)

 

GUTTER -99

Trener

Ken Bakke

E-post: ken@playdesign.no

Telefon: 915 38 447

Oppmann

Dag Årsland

E-post: daarsland@gmail.com

Telefon: 975 758 04

Treningstid

Tirsdager kl 19.00 – 20.00 (Stavanger Idrettshall, bane A)

  

GUTTER -98

Hovedtrener

Tom Engelsgjerd

E-post: tom.engelsgjerd@proffpartner.no

Telefon: 454 83 296 

Hjelpetrener

Tor Roar Hodne

E-post: tor-roar.hodne@washman.no

Telefon: 915 48 485 

Hjelpetrener

Terje Mathisen

E-post: terje.mathisen@petoro.no

Telefon: 952 12 198 

Oppmann

Arild Lauvsnes

E-post: arild. lauvsnes@lyse.net

Telefon: 908 21 994

Treningstid

Mandager kl. 19.00 – 20.30 (Hetlandshallen)

Onsdag kl 16.00 – 17.00 (Hetlandshallen)

Torsdager kl 16.00 – 18.00 (Hetlandshallen)

 

GUTTER -97

Hovedtrener

Erik Andersen

E-post: erik.andersen@handball.no

Telefon: 51 73 78 71 

Oppmann

Lise Hinna

E-post:lise.hinna@no.ey.com

Telefon: 950 51 706

Treningstid

Mandag 20.15 – 21.30

Onsdag 19.00 – 20.00

Torsdag 17.30 – 19.00  

 

GUTTER -95 (-96) (-94)

Hovedtrener

Trond Knutsen

E-post: ntrknuts@statoil.com

Telefon: 901 80 906

Oppmann

Merete Torås

E-post: merete.toras@lyse.net

Telefon: 901 16 027 

Oppmann

Rita Svela Husebø

E-post rita.husebo@ptil.no

Telefon: 456 64 844

Treningstid

Mandager kl. 16.00 – 18.00

Tirsdager kl. 20.00 – 22.00

Onsdager kl. 16.00 – 18.00

Torsdager kl. 19.30 – 22.00

Publisert May 2010

Fra forsiden:

Invitasjon til Vikings Håndballskole i høstferien: 06.-10.10.14

Les mer

Årsmøte 23. September

Les mer

Ny håndballskole i uke 33!

Les mer

Generøs håndballvenn sikrer gratis deltagelse på håndballskolen!

Les mer

Til forsiden

Logg inn